Kategorie

.

.

AKČNÍ NABÍDKA

řeznická sada Dellinger NORRA D2 Butcher

řeznická sada  Dellinger NORRA D2 Butcher

229,69 €
Počet
Není skladem


řeznická sada Dellinger NORRA D2 Butcher

1/ Sekáček

Každý z nás potřebuje v domácnosti sekáček. Pro sekání zeleniny, masa a kostí je to klíčový nástroj bez kterého se už nikdy neobejdete. Budete chtít ukázat každé návštěvě jaký kus překrásného železa se skrývá ve Vaší kuchyni !

Tento stroj (sekáček) je ručně kovaný a zpracovaný z oceli D2. Po přesném a pečlivém vytvrzení, temperování a žíhání dosahuje tvrdosti Rockwell 60-62 (HRC). Jeho ostří jen tak někdo, nebo něco nepoškodí.

Nádherná rukojeť tohoto sekáčku je ručně tvarována z kusu afrického tvrdého dřeva Wenge, které je olejováno Tungovým olejem a voskováno včelím voskem. Rukojeť je ozdobena 2 okrasnými nýtami.Délka rukojeti:         135 mm
Délka ostří:              210 mm
Celková délka:         340 mm
Tloušťka ostří             7 mm

Váha:                     1125 g          

Materiál rukojeti          Wenge

2/ řeznický nůž

Tento nůž je především určen k porcování, řezání a stahování zvěře. Stal se klíčovým nástrojem pro život na horských pastvinách, ale také nezbytným pro jatka, řeznictví a restaurace.Tento ( řeznický ) nůž je ručně kovaný a zpracovaný z oceli D2. Po přesném a pečlivém vytvrzení, temperování a žíhání dosahuje tvrdosti Rockwell 60-62 (HRC). Jeho ostří jen tak někdo, nebo něco nepoškodí.

Nádherná rukojeť tohoto nože je ručně tvarována z kusu afrického tvrdého dřeva Wenge, které je olejováno Tungovým olejem a voskováno včelím voskem. Rukojeť je ozdobena 2 okrasnými nýtami.

 

Délka rukojeti:         130 mm
Délka ostří:              170 mm
Celková délka:         280 mm
Tloušťka ostří:             4 mm

Váha:                       300 g          

Materiál rukojeti:           Wenge 


Dellinger záruka: Produkty Dellinger přicházejí se 100% zárukou spokojenosti nebo zárukou vrácení peněz bez rizika. Garantujeme vynikající produkt, který vám poskytne tu nejlepší službu. Každý sekáček a nůž má své kožené pouzdro a může se stát moudrým řešením dárku k narozeninám, svatbě nebo Vánocům. S dárkem od nás jednoznačně překvapíte a potěšíte !

Dellinger
SXLP-PMX27+28

Momentálně nejsou žádné recenze zákazníků.

Napište recenzi

řeznická sada  Dellinger NORRA D2 Butcher

řeznická sada Dellinger NORRA D2 Butcher

řeznická sada  Dellinger NORRA D2 Butcher

Související produkty