Kategorie

.

.

nůž Dellinger D2 Skogskock - ( Almazan Kitchen )

nůž Dellinger "D2" Skogskock & Almazan Kitchen & včetně koženého pouzdra & materiál čepeli - ocel D2 & délka ostří 195 mm

2 999,00 Kč
S DPH
Počet
Není skladem


nůž Dellinger D2 Skogskock ( Almazan Kitchen ) s váhou 700 g

.

Kdo potřebuje mnoho nástrojů k přípravě jídla ? Vy nyní určitě již ne ! S tímto fantastickým nožem Skogskock ( Almazan Kitchen ) zvládnete téměř vše. Sekání, krájení, vykošťování, čištění masa a zeleniny - nic pro tento nůž není problém. Teď můžeme žít společně s naší matkou přírodou. Tento nůž je ručně kovaný a zpracovaný z oceli D2. Po přesném a pečlivém vytvrzení, temperování a žíhání dosahuje tvrdosti Rockwell 60-62 (HRC). Jeho ostří jen tak někdo, nebo něco nepoškodí. Na rozdíl od nože Almazan Kitchen nůž Dellinger Skogskock má mnohem silnější ( 5 mm ) a houževnatější ostří, které Vám bude sloužit po mnoho let !

Nádherná rukojeť tohoto nože, který je nápadně podobný noži Almazan Kitchen je ručně tvarována z kusu afrického tvrdého dřeva Wenge, které je olejováno Tungovým olejem. Rukojeť je ozdobena a zpevněna 3 okrasnými nýty.

.

Celková délka:         315 mm
Tloušťka ostří:              5 mm

Délka ostří:               195 mm
Váha nože:                700 g
Materiál rukojeti:     Wenge

.

Upozornění: Každý nůž Dellinger Skogskock ( Almazan Kitchen ) je vyroben z přírodních materiálů. Každý kus z oceli D2 je originální a nenapodobitelný, proto Váš nůž nemusí vypadat přesně tak jak na fotografii. Nůž, který obdržíte, bude stejně kvalitní a detailně opracovaný, ale může se mírně lišit.

.

Dellinger záruka: Produkty Dellinger přicházejí se 100% zárukou spokojenosti nebo zárukou vrácení peněz bez rizika. Garantujeme vynikající produkt, který vám poskytne tu nejlepší službu. Každý nůž má své kožené pouzdro a může se stát moudrým řešením dárku k narozeninám, svatbě nebo Vánocům.

S dárkem od nás jednoznačně překvapíte a potěšíte !

Dellinger
SXLP-PMX24

Momentálně nejsou žádné recenze zákazníků.

Napište recenzi

nůž Dellinger D2 Skogskock - ( Almazan Kitchen )

nůž Dellinger D2 Skogskock - ( Almazan Kitchen )

nůž Dellinger "D2" Skogskock & Almazan Kitchen & včetně koženého pouzdra & materiál čepeli - ocel D2 & délka ostří 195 mm

Související produkty