Damaškový univerzální kuchařský nůž Chef 8" Dellinger Tsuchime + Sada porcelánových mističek na bambusové podložce

Nový produkt

Damaškový univerzální kuchařský nůž Chef 8" Dellinger Tsuchime + Sada porcelánových mističek na bambusové podložce

Více informací

2 878,20 Kč s DPH

3 198,00 Kč s DPH

-10%

Damaškový nůž Chef 8" Tsuchime Dellinger + porcelánové mističky na bambusovém tácku

Překrásný damaškový robustní těžký nůž s působivým designem a nejvyšší kvalitou. Hřbet nože a ostří se zužují do špičky pro všestranné využití – krájení, čištění masa, ovoce a zeleniny. Damaškový kuchařský nůž je též vhodný ke kolébkovému krájení bylinek, zeleniny a ořechů. Rukojeť ve tvaru písmene D nabízí jak krásu, tak i maximální komfort a ovladatelnost.

Rukojeť délka: 125 mm
Čepel délka: 200 mm
Celková délka: 325 mm

Damaškový kuchařský nůž z nerezové 33 vrstvé damašské oceli broušený z obou stran s ocelovým jádrem vg10. Kovaná čepel s povrchovou úpravou Tsuchime, která kombinuje nadčasovou estetiku a nepřekonatelnou dlouhotrvající ostrost. Kladívkový ( tsuchime ) povrch dává noži nejen skvělý vzhled, ale také zabraňuje přilepení krájeného materiálu k čepeli. Rukojeť je vyrobena z materiálu G-10 ( vrstvená skleněná vlákna sycená epoxidovou pryskyřicí ). Materiál G-10 je velmi dobře odolný proti vodě ,vlhku a je zcela bez zápachu. Můžete si být jisti, že materiál nebude korodovat, oxidovat, nebo se v průběhu času stane měkčím a křehčím. Tento materiál nepotřebuje prakticky žádnou údržbu na rozdíl od tradičních materiálů jako je dřevo. Kvalitní damaškový ůž by se nikdy neměl umývat v myčce na nádobí !
Nůž je dodáván v dárkové krabici

                                                                                         +

Podložka s mističkami Dellinger je vyrobena z kvalitního přírodního bambusu, který je lisovaný pod vysokým tlakem do požadovaného tvaru. Použití bambusu je velmi šetrné k životnímu prostředí, jelikož nedochází ke kácení vzrostlých stromů. Tato sada je nejen krásná, moderní, ale i praktická. Můžete ji použít pro oříšky, čipsy, nebo k servírování Sushi ( sojová omáčka, zázvor, wasabi ). Sadu lze také použít jako svícen a doplnit do každé z mističek čajovou svíčku. 

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Podobné produkty v kategorii