Kategorie

.

.

filetovací nůž 270 mm - GLOBAL Cromova 18 Stainless Steel

SXLG-19 filetovací nůž GLOBAL Cromova 18 & flexibilní ostří & dárkové balení & nerezové provedení & délka ostří 270 mm

4 199,00 Kč
S DPH
Počet
Není skladem


Japonský flexibilní filetovací nůž GLOBAL Cromona

.

filetovací kuchyňský nůž G-19 díky úzkému ostří je tento kuchyňský nůž snadno použitelný pro krájení tenkých plátků masa a ryb. Tento flexibilní nůž se velmi snadno ohýbá a přesně kopíruje kostry všech druhů ryb . Tento kuchyňský filetovací nůž Global G-19 s ostřím dlouhým 27cm patří do klasické řady G – nože z této řady jsou používány pro přípravu běžných jídel. Dobrodružnější kuchaři volí filetovací nůž G-19, který je nejdelším flexibilním nožem na ryby z této řady. Tento speciální flexibilní filetovací nůž vám pomůže efektivně filletovat a dělit největší mořské ryby, jako je tuňák, mečoun, nebo halibut.

.

Délka rukojeti:        120 mm
Délka čepele:          270 mm
Celková délka:        400 mm

.

Kuchyňské a kuchařské nože GLOBAL Cromova od japonské společnosti YOSHIKIN, jsou jedinečné díky své konstrukci, která připomíná samurajské meče. Exklusivní systém vyvážení kuchyňského nože běheme práce v kuchyni je nedostižitelný ! Nerezová rukojeť kuchyňského nože GLOBAL Cromova je naplněna pískem, který se přesípá a vyrovnává těžiště. Kuchyňské a kuchařské nože GLOBAL Cromova jsou vyrobeny z nejkvalitnější nerezové oceli (Cromova 18 - kterou si vyrábí společnost YOSHIKIN) s vysokým obsahem uhlíku. Tato ocel je používána pro výrobu těch nejkvalitnějších profesionálních kuchyňských nožů a příslušenství. Tyto nože splňují ty nejnáročnější hygienické předpisy. Japonská společnost Yoshikin používá svou vlastní nerezovou ocel, kterou nazývá CROMOVA 18. Tato ocel je dostatečně tvrdá pro to, aby kuchyňské nože zůstaly dlouho ostré. Oceli Cromova 18 je kalena na hodnoty v rozmezí 56-58 HRC, což umožňuje snadné broušení ostří kuchyňského nože. Tyto nože jsou broušeny pod úhlem 15 stupňů a dosahují téměř žiletkového ostří. CRO v CROMOVA 18 znamená chrom a 18 je procento chromu v oceli. Toto vysoké procento chrómu přispívá k dobré odolnosti vůči rezi a oxidaci vprostředí profi kuchyní.

.
Doporučení a údržba:

✅ Japonský filetovací nůž GLOBAL z nerezové oceli Cromona 18 nikdy neumývejte v myčce na nádobí. Pro zachování ostrosti nůž ručně omyjte a ihned osušte.
✅ Nepoužívejte japonský nůž ke krájení tvrdých a zmražených potravin. Může dojíte ke zlomení ostří, nebo vylomení jeho části.
✅ Nepožívejte japonský nůž jako páčidlo a vyvarujte se jeho ohýbání.    
✅ Chraňte nůž a jeho ostří před pádem, nebo nárazem.
✅ Pokud víte, že japonský kuchyňský nůž nebudete delší dobu potřebovat je vhodné ho potřít olejem a zabalit do hadříku, nebo novin.
✅ Nůž ukládejte na bezpečné místo a chraňte před dětmi !

Dellinger záruka: Začněte krájet a řezat jako profesionální šéfkuchař ještě dnes ! K tomu, aby Vás vaření začalo opravdu bavit, potřebujete opravdu kvalitní a ostrý nůž. Nože od Dellinger přicházejí se 100% zárukou spokojenosti nebo zárukou vrácení peněz bez rizika. Garantujeme vynikající produkt, který vám poskytne tu nejlepší službu. Každý nůž je zabalen v luxusním pouzdru a může se stát moudrým řešením dárku k narozeninám, svatbě nebo Vánocům. Překvapíte jak domácí tak i profesionální kuchaře.

.

Vyrobeno v Japonsku

GLOBAL Japan
SXLG-19

Momentálně nejsou žádné recenze zákazníků.

Napište recenzi

filetovací nůž 270 mm - GLOBAL Cromova 18 Stainless Steel

filetovací nůž 270 mm - GLOBAL Cromova 18 Stainless Steel

SXLG-19 filetovací nůž GLOBAL Cromova 18 & flexibilní ostří & dárkové balení & nerezové provedení & délka ostří 270 mm

Související produkty