Kategorie

.

.

kuchařský nůž Chef Dellinger Capo Damascato Wenge Wood

kuchařský nůž Chef Dellinger Capo Damascato Wenge Wood včetně koženého pouzdra

71,04 €
Počet
Není skladem


Překrásný ručně kovaný kuchařský damaškový nůž Dellinger Capo Damascato Wenge Wood s působivým designem a nejvyšší kvalitou včetně koženého pouzdra.


Rukojeť délka:                      120 mm
Čepel délka:                          185 mm          šířka čepeli 2,5 mm
Celková délka otevřený:        305 mm
Váha:                                      215 g                   
 
Od dávných časů je kuchař v naší společnosti váženou osobou. Ať už jde o kmen, rodinu, nebo 5 hvězdičkovou restauraci. Šéfkuchař neboli "Capo Damascato" nás dokáže pobavit, potěšit a okouzlit s kulinářskými dovednostmi. "Capo Damascato" je italský výraz pro toho kdo vládne tímto nožem.

Tento nádherný  305 mm dlouhý ručně vyráběný kuchařský nůž z damascénské oceli oživí Vaše smysly. Tento nůž není v žádném případě jemným nástrojem. Svojí váhou je tento nůž šelma, která snadno rozseká zeleninu a s lehkostí rozřeže maso.

Nůž je vyroben z 352 ručně překládaných vrstev ocelí 1095 a 15n20. Vysoký obsah uhlíku 1095 dává tomuto noži extrémně ostré a trvanlivé ostří. Činí z něj ideální volbu pro všechny kuchaře z celého světa. Uhlíkové oceli je mnohem snazší ostřit než nerezové nože. Postupem času Váš nůž "Capo Damascato" přijme krásnou patinu a opravdu se stane jedinečným uměleckým dílem, které je zcela Vaše.


Upozornění: Každý nůž je vyroben z přírodních materiálů. Každý kus z damascénské oceli je originální a nenapodobitelný, proto Váš nůž nemusí vypadat přesně tak jak na fotografii. Nůž, který obdržíte, bude stejně kvalitní a detailně opracovaný, ale může se mírně lišit.


Wenge dřevo má bohaté mystické schopnosti. Po staletí bylo v Africe používáno na výrobu slavnostních masek a soch, které byly věnovány bohům. Wenge roste v bažinatých oblastech v Zaire, Kamerunu a Gabonu.
Wenge je velmi výrazné dřevo s tmavě hnědým jádrem. Má velmi jemné černé žíly a bílé čáry, které jsou velmi těsně rozmístěny. Wenge je podobný javoru v přirozené odolnosti proti otěru. Kvůli své síle je wenge také používán jako náhrada za dřevo hickory.


Dellinger
SXLP-PMX12

Momentálně nejsou žádné recenze zákazníků.

Napište recenzi

kuchařský nůž Chef Dellinger Capo Damascato Wenge Wood

kuchařský nůž Chef Dellinger Capo Damascato Wenge Wood

kuchařský nůž Chef Dellinger Capo Damascato Wenge Wood včetně koženého pouzdra

Související produkty