Kategorie

.

.

AKČNÍ NABÍDKA

Mistrovská sada 2 nožů Tsuchime s magnetickým držákem

mistrovská sada & 2 nože ze série Dellinger Tsuchime & magnetický držák

234,19 €
202,78 € Ušetříte 31,42 €
Počet
Není skladem


Magnetický stojánek z akátového dřeva (se 2 noži Dellinger ze série Tsuchime)

.

odkazy na jednotlivé položky

.

nůž SANTOKU 7" (170 mm) Dellinger Tsuchime Professional Damascus

nůž Gyuto / Chef 8" (200mm) Dellinger Tsuchime Professional Damascus

Magnetický držák na nože z akátového dřeva

.

Čištění kuchyňského nože: Každý nůž si zaslouží péči. Částečky přichycené na povrchu čepele z agresivních látek mohou začít korodovat a vytvářet na povrchu nože skvrny, které vypadají jako rez. Nicméně nerezaví ostří nože, ale částečky na ostří přichycené. Je lepší se starat o svůj nůž a po používání ho umýt a natřít olejem.


Ostření nože: pro ostří kuchyňského nože z japonské oceli VG-10 doporučujeme použití diamantových a vodních brusných kamenů. Pokud si nejste 100% jisti svými schopnostmi a šikovností, obraťte se na nás. Vaše nože Vám nabrousíme individuálně dle Vašeho přání. Pravidelně také pořádáme kurzy broušení nožů. Případně vyhledejte profesionálního brusiče ve Vašem okolí. Škody, které by mohly vzniknout při neodborném broušení jsou nevratné.

.

video s noži Tsuchime


Dellinger záruka: Dellinger přicházejí se 100% zárukou spokojenosti nebo zárukou vrácení peněz bez rizika. Garantujeme vynikající produkt, který vám poskytne tu nejlepší službu a je prověřen mnoha profesionálními kuchaři. Každý nůž je zabalen v luxusním krabičce a může se stát moudrým řešením dárku k narozeninám, svatbě nebo Vánocům. S nožem od Dellinger potěšíte jak domácí tak i profesionální kuchaře. Přinášíme Vám doživotní záruku na jakékoliv skryté vady. Pokud máte jakékoliv dotazy - náš tým je Vám plně k dispozici a pokusí se Vám pomoci v každé (i nepříjemné) situaci.

Dellinger
KS-0127S

Momentálně nejsou žádné recenze zákazníků.

Napište recenzi

Mistrovská sada 2 nožů Tsuchime s magnetickým držákem

Mistrovská sada 2 nožů Tsuchime s magnetickým držákem

mistrovská sada & 2 nože ze série Dellinger Tsuchime & magnetický držák

Související produkty