Kategorie

.

.

nůž Santoku Dellinger D2 URSKOG

nůž Santoku Dellinger "D2" URSKOG & délka ostří 215 mm & čepel z oceli D2 & rukojeť z olivového dřeva

83,24 €
Počet
skladem

nůž Santoku Dellinger D2 URSKOG

Všeobecně použitelný nůž z oceli D2 s působivým designem a nejvyšší kvalitou. Santoku D2 URSKOG – tento nůž je bezohledný kuchyňský válečník, který je připraven na všechna vaše přání. Japonské slovo "santoku" se zhruba označuje jako "tři ctnosti", což svědčí o všestrannosti tohoto nožového stylu a druhu řezů, které vyniká (řezání, rozkrájení a mletí). Čepel je obvykle kratší než kuchařský nůž s výrazně odlišnou geometrií. Nůž Santoku je často prohlašován za fúzi mezi šéfkuchařským nožem a nakiri, což vám přináší výhody obou zmíněných. Ostrost čepele zajistí minimální únik tekutiny a vaše pokrmy budou plné šťávy a vitamínů.

Délka rukojeti:         120 mm
Délka ostří:              215 mm
Celková délka:         335 mm
Hmotnost:                240 g

.

Santoku D2 URSKOG je ručně kovaný a zpracovaný z oceli D2. Po přesném a pečlivém vytvrzení, temperování a žíhání dosahuje tvrdosti Rockwell 60-62 (HRC). Jeho ostří jen tak někdo, nebo něco nepoškodí. Rukojeť tohoto nože je ručně tvarována z kusu olivového dřeva.

Čepel Santoku má tloušťku pouze 3 mm a směrem ke špičce se dokonce ještě zužuje - řezy tak nemají skoro žádný klínový efekt. Kromě toho je Santoku extrémně lehké, což umožňuje práci bez únavy. Nicméně ostří je poměrně robustní a udržuje řez středem.

Upozornění: Každý kus je originální a nenapodobitelný, proto Váš nůž nemusí vypadat přesně tak jak na fotografii. Nůž, který obdržíte, bude stejně kvalitní a detailně opracovaný, ale může se mírně lišit.

.

Dellinger záruka: Produkty Dellinger přicházejí se 100% zárukou spokojenosti nebo zárukou vrácení peněz bez rizika. Garantujeme vynikající produkt, který vám poskytne tu nejlepší službu. Každý nůž má své kožené pouzdro a  může se stát moudrým řešením dárku k narozeninám, svatbě nebo Vánocům. S dárkem od nás jednoznačně překvapíte a potěšíte !


Dellinger
SXLP-PMX17

Momentálně nejsou žádné recenze zákazníků.

Napište recenzi

nůž Santoku Dellinger D2 URSKOG

nůž Santoku Dellinger D2 URSKOG

nůž Santoku Dellinger "D2" URSKOG & délka ostří 215 mm & čepel z oceli D2 & rukojeť z olivového dřeva

Související produkty