Kategorie

.

.

kuchařský nůž Chef Dellinger Capo Damascato Olive Wood

kuchařský nůž Chef Dellinger Capo Damascato Olive Wood včetně koženého pouzdra

2 199,00 Kč
S DPH
Počet
Není skladem


Překrásný ručně kovaný kuchařský damaškový nůž Dellinger Capo Damascato Olive Wood s působivým designem a nejvyšší kvalitou včetně koženého pouzdra.


Rukojeť délka:                      115 mm
Čepel délka:                          185 mm          šířka čepeli 2,5 mm
Celková délka:                      310 mm
Váha:                                     215 g                   
 
Od dávných časů je kuchař v naší společnosti váženou osobou. Ať už jde o kmen, rodinu, nebo 5 hvězdičkovou restauraci. Šéfkuchař neboli "Capo Damascato" nás dokáže pobavit, potěšit a okouzlit s kulinářskými dovednostmi. "Capo Damascato" je italský výraz pro toho kdo vládne tímto nožem.

Tento nádherný  310 mm dlouhý ručně vyráběný kuchařský nůž z damascénské oceli oživí Vaše smysly. Tento nůž není v žádném případě jemným nástrojem. Svojí váhou je tento nůž šelma, která snadno rozseká zeleninu a s lehkostí rozřeže maso.

Nůž je vyroben z 352 ručně překládaných vrstev ocelí 1095 a 15n20. Vysoký obsah uhlíku 1095 dává tomuto noži extrémně ostré a trvanlivé ostří. Činí z něj ideální volbu pro všechny kuchaře z celého světa. Uhlíkové oceli je mnohem snazší ostřit než nerezové nože. Postupem času Váš nůž "Capo Damascato" přijme krásnou patinu a opravdu se stane jedinečným uměleckým dílem, které je zcela Vaše. U této uhlíkové damascénské oceli je nutné nůž po každém použití namazat například olivovým olejem, jinak začne rezavět.


Upozornění: Každý nůž je vyroben z přírodních materiálů. Každý kus z damascénské oceli je originální a nenapodobitelný, proto Váš nůž nemusí vypadat přesně tak jak na fotografii. Nůž, který obdržíte, bude stejně kvalitní a detailně opracovaný, ale může se mírně lišit.

Dellinger záruka: Produkty Dellinger přicházejí se 100% zárukou spokojenosti nebo zárukou vrácení peněz bez rizika. Garantujeme vynikající produkt, který vám poskytne tu nejlepší službu. Každý nůž má své kožené pouzdro a  může se stát moudrým řešením dárku k narozeninám, svatbě nebo Vánocům. S dárkem od nás jednoznačně překvapíte a potěšíte !










Dellinger
SXLP-PMX11

Momentálně nejsou žádné recenze zákazníků.

Napište recenzi

kuchařský nůž Chef Dellinger Capo Damascato Olive Wood

kuchařský nůž Chef Dellinger Capo Damascato Olive Wood

kuchařský nůž Chef Dellinger Capo Damascato Olive Wood včetně koženého pouzdra

Související produkty