Kategorie

.

.

nůž Dellinger Snake Wood

nůž Dellinger Snake Wood včetně koženého pouzdra

81,70 €
Počet
skladem

Ručně kovaný damaškový nůž Dellinger Snake Wood s působivým designem a nejvyšší kvalitou včetně koženého pouzdra.


Čepel délka:                          145 mm          šířka čepeli 4 mm
Celková délka:                      255 mm
Váha:                                     230 g                   
 
Tento nádherný  255 mm dlouhý ručně vyráběný nůž z damascénské oceli oživí Vaše smysly. Tento nůž není v žádném případě jemným nástrojem. Svojí váhou je tento nůž šelma, která snadno rozseká zeleninu a s lehkostí rozřeže maso.

Nůž je vyroben z 352 ručně překládaných vrstev ocelí 1095 a 15n20. Vysoký obsah uhlíku 1095 dává tomuto noži extrémně ostré a trvanlivé ostří. Činí z něj ideální volbu pro všechny kuchaře z celého světa. Uhlíkové oceli je mnohem snazší ostřit než nerezové nože. Postupem času Váš nůž "Dellinger Snake Wood" přijme krásnou patinu a opravdu se stane jedinečným uměleckým dílem, které je zcela Vaše. U této uhlíkové damascénské oceli je nutné nůž po každém použití namazat například olivovým olejem, jinak začne rezavět.   

Rukojeť je vyrobena z exotického dřeva Snake Wood a osazena ozdobnými nýty.


Upozornění: Každý nůž je vyroben z přírodních materiálů. Každý kus z damascénské oceli je originální a nenapodobitelný, proto Váš nůž nemusí vypadat přesně tak jak na fotografii. Nůž, který obdržíte, bude stejně kvalitní a detailně opracovaný, ale může se mírně lišit.

Dellinger záruka: Produkty Dellinger přicházejí se 100% zárukou spokojenosti nebo zárukou vrácení peněz bez rizika. Garantujeme vynikající produkt, který vám poskytne tu nejlepší službu. Každý nůž má své kožené pouzdro a  může se stát moudrým řešením dárku k narozeninám, svatbě nebo Vánocům. S dárkem od nás jednoznačně překvapíte a potěšíte !


Dellinger
SXLMB-DD2013K52

Momentálně nejsou žádné recenze zákazníků.

Napište recenzi

nůž Dellinger Snake Wood

nůž Dellinger Snake Wood

nůž Dellinger Snake Wood včetně koženého pouzdra

Související produkty