Kategorie

.

.

nůž lovecký Dellinger Kreuzritter vg-10

Lovecký nůž Dellinger Kreuzritter vg-10 Walnut & jádro z oceli vg10 & 94 vrstev damaškové oceli (damascus steel)

5 399,00 Kč
S DPH
Počet

Exklusivní nůž lovecký Dellinger Kreuzritter z nerezové oceli vg-10

Tento exklusivní lovecký nůž má ultra ostré řezné jádro z japonské oceli vg-10, které je velmi dobře chráněno proti korozi. Tato vyjímečná ocel má dlouhotrvající ostrost při tvrdosti R61 +/- 1 Rockwella. Jádro z japonské oceli vg10 je vloženo mezi 94 vrstev 2 nerezových damascénských ocelí (damascus steel), které zajišťují mimořádnou odolnost a houževnatost. Damascénský vzor tohoto nože je jedinečný, neopakovatelný a stane se symbolem Vaší individuality.

.


Délka celkem:                      280 mm
Čepel délka:                         160 mm          síla čepeli 3,5 mm
Váha:                                       205 g

.

Střenka nože je vyrobena ze stabilizovaného dřeva ořechu, mědi a oceli 4CR13. Vždy je pečlivě ručně leštěná, ergonomicky tvarovaná a navržena pro vynikající ruční ovládání.

Pouzdro je vyrobeno z hovězí a hadí kůže.

.

Upozornění: Každý nůž je vyroben z přírodních materiálů. Každý kus z damascénské oceli je originální a nenapodobitelný, proto Váš nůž nemusí vypadat přesně tak jak na fotografii. Nůž, který obdržíte, bude stejně kvalitní a detailně opracovaný, ale může se mírně lišit.

.

Dellinger záruka: Produkty Dellinger přicházejí se 100% zárukou spokojenosti nebo zárukou vrácení peněz bez rizika. Garantujeme vynikající produkt, který vám poskytne tu nejlepší službu. Každý nůž má své kožené pouzdro a může se stát moudrým řešením dárku k narozeninám, svatbě nebo Vánocům. S dárkem od nás jednoznačně překvapíte a potěšíte !

Dellinger
SXLK-H07

Momentálně nejsou žádné recenze zákazníků.

Napište recenzi

nůž lovecký Dellinger Kreuzritter vg-10

nůž lovecký Dellinger Kreuzritter vg-10

Lovecký nůž Dellinger Kreuzritter vg-10 Walnut & jádro z oceli vg10 & 94 vrstev damaškové oceli (damascus steel)

Související produkty