Kategorie

.

.

sekera Dellinger Valhalla Dubbel

sekera Dellinger Valhalla Dubbel

4 999,00 Kč
S DPH
Počet
Poslední kus skladem

Sekera Dellinger Valhalla Dubbel oceli D2/J2

Ručně kovaná tzv. „ dvouhlavá vousatá sekera “ z oceli (D2/J2) s designem který byl používán již v 6. století našeho letopočtu. Kvality tohoto tvaru byly prokázány mnohokrát během bojů. Tato sekera je často spojována s Vikingy a skandinávskými válečníky, vousy nebo-li "háčky" sekery jsou užitečné při vytahování zbraní z oponentovy ruky nebo při strhávání ochraného štítu nepřítele. Břitová stopa vousaté sekery je protažena do zadní části, čímž poskytuje delší řeznou plochu. Uživatel může také zachytit rukojeť přímo za hlavou pro větší kontrolu a boj z blízka. Rozsah tvrdosti je 58-60 HRC v měřítku Rockwell. Kožené pouzdro umožňuje snadné přenášení sekery.

Délka rukojeti:         630 mm
Délka ostří:              160 mm
Celková délka:         630 mm
Hmotnost:              1470 g

Materiál rukojeti:      Palisandr + kůže

Dobrá sekera je pro outdoorové nadšence v mnoha situacích nezbytná. Bez ohledu na to, zda jde o založení kempu, stavbu přístřeší nebo sběr palivového dříví. Bez dobrého nástroje, můžete čelit neřešitelnému úkolu. Sekery byly používány po tisíce let k těžké práci a  časem se vyvinuly do opravdových univerzálních nástrojů.
.

Dellinger záruka: Produkty Dellinger přicházejí se 100% zárukou spokojenosti nebo zárukou vrácení peněz bez rizika. Garantujeme vynikající produkt, který vám poskytne tu nejlepší službu. Každá sekera má své kožené pouzdro a  může se stát moudrým řešením dárku k narozeninám, svatbě nebo Vánocům. S dárkem od nás jednoznačně překvapíte a potěšíte !

Dellinger
SXLP-PMX16

Momentálně nejsou žádné recenze zákazníků.

Napište recenzi

sekera Dellinger Valhalla Dubbel

sekera Dellinger Valhalla Dubbel

sekera Dellinger Valhalla Dubbel

Související produkty