Kategorie

.

.

nůž řeznický Dellinger NORRA D2 Butcher

nůž řeznický Dellinger NORRA D2 Butcher

89,84 €
Počet
skladem

nůž řeznický Dellinger NORRA D2 Butcher

.

Tento nůž je především určen k porcování, řezání a stahování zvěře. Stal se klíčovým nástrojem pro život na horských pastvinách, ale také nezbytným pro jatka, řeznictví a restaurace. Řeznický nůž Dellinger NORRAD2 Butcher je ručně kovaný a zpracovaný z oceli D2. Po přesném a pečlivém vytvrzení, temperování a žíhání dosahuje tvrdosti Rockwell 60-62 (HRC). Jeho ostří jen tak někdo, nebo něco nepoškodí. Nádherná rukojeť tohoto nože je ručně tvarována z kusu afrického tvrdého dřeva Wenge, které je olejováno Tungovým olejem a voskováno včelím voskem. Rukojeť je ozdobena 2 okrasnými nýtami.

.

Délka rukojeti:         130 mm
Délka ostří:              170 mm
Celková délka:         280 mm
Tloušťka ostří:              4 mm

Váha:                       300 g         

Materiál rukojeti:     Wenge

.

Dellinger záruka: Začněte krájet a řezat jako profesionální šéfkuchař ještě dnes ! K tomu, aby Vás vaření začalo opravdu bavit, potřebujete opravdu kvalitní a ostrý nůž. Nože od Dellinger přicházejí se 100% zárukou spokojenosti nebo zárukou vrácení peněz bez rizika. Garantujeme vynikající produkt, který vám poskytne tu nejlepší službu. Každý nůž je zabalen v luxusním pouzdru a může se stát moudrým řešením dárku k narozeninám, svatbě nebo Vánocům. Překvapíte jak domácí tak i profesionální kuchaře.

Dellinger
SXLP-PMX27
There is 1 Review(s)( 5 ratings )
Robert
2021-08-07

Prase,včera a dnes,pomoc řezníkům.

Když jsem začal chodit na zabijačky je to už asi 35 let ,nedá se to srovnat ,takové nože srdce po mém těžkém infarktu (museli dát do umělého spánku jinak,jsem už ,tady nebil.)vždy,když se na tento skvost podívám srdce začne pracovat na 189procent.Kdybych chodil na zab.,tak bych si ho určitě koupil,ale takhle,bych s ním krájel maso na guláš a ostatní věci co pomůžu v kuchyni.já bych se na něj chodil dívat ,jako se dívám do řeznických norem .No a Ti co si berou život ,tak by to měli zkusit tímto nožem,asi by se skutek dokonal ,přemýšlejte o jeho koupi a využít ho na lepší věci VĚŘTE,mějte rádi krásné věci jako já tento nůž je frajer mezi noži díky

Napište recenzi

nůž řeznický Dellinger NORRA D2 Butcher

nůž řeznický Dellinger NORRA D2 Butcher

nůž řeznický Dellinger NORRA D2 Butcher

Související produkty