Kategorie

.

.

AKČNÍ NABÍDKA

nůž na chléb + bambusové prkénko 400x250x50 frézované

Japonský damaškový nůž na chléb Bread 8“ Tiny Wave – Série Dellinger Samurai

3 498,00 Kč
2 999,00 Kč Ušetříte 499,00 Kč
S DPH
Počet
Poslední kus skladem

1/ Japonský damaškový nůž na chléb Bread 8“ Tiny Wave – Série Dellinger Samurai

Překrásný damaškový nůž s působivým designem a nejvyšší kvalitou má dlouhou a dostatečně silnou čepel, která je ideální na krájení chleba a pečiva. Vroubkované ostří snadno proniká křupavou kůrkou pečiva, řezy jsou čisté a přesné. Nůž pojatý v tradičním praktickém designu je ideální pro každodenní použití ve vaší kuchyni.


Rukojeť délka:      125 mm
Čepel délka:          205 mm
Celková délka:      330 mm
Váha:                    
 
Japonský damaškový nůž na chléb Bread 8 " z nerezové 33 vrstvé damašské oceli broušený z obou stran s ocelovým jádrem vg10. Kovaná čepel s povrchovou úpravou TINY WAVE, která kombinuje  nadčasovou estetiku a  nepřekonatelnou dlouhotrvající ostrost. Rukojeť je vyrobena z materiálu G-10 ( vrstvená skleněná vlákna sycená epoxidovou pryskyřicí ).  Materiál G-10 je velmi dobře odolný proti vodě ,vlhku a je zcela bez zápachu. Můžete si být jisti, že materiál nebude korodovat, oxidovat, nebo se v průběhu času stane měkčím a křehčím. Tento materiál nepotřebuje prakticky žádnou údržbu na rozdíl od tradičních materiálů jako je dřevo. Kvalitní damaškový nůž by se nikdy neměl umývat v myčce na nádobí !

Nůž je dodáván v dárkové krabici

Bezpochyby nejdůležitějším nástrojem každého kuchaře je kvalitní nůž.  Neobejde se bez něj žádná kuchyně. Nůž je základním nástrojem jak profesionálních kuchařů, tak i nadšenců z řad veřejnosti.
Damaškový kuchařský nůž se používá k mnoha účelům ať už jde o řezání, krájení,nebo  filetování. Z nože se stává univerzální a nejdůležitější společník kuchaře. Výběr kuchařských nožů je obrovský a jsou k dispozici s různými tvary a délkami ostří. Obecně platí, že s delším nožem je náročnější manipulace a proto se doporučuje z počátku zvolit kratší ostří. Volba nože je individuální a závisí na velikosti rukou a šikovnosti kuchaře.
Na co se tedy zaměřit při koupi  kuchařských nožů ?
Pokud chcete opravdu kvalitní kuchařský nůž, nešetřete při nákupu. Samozřejmě příležitostní, nebo začínající kuchaři nemusí mít ihned damaškový kuchařský nůž. Nicméně investice do kvalitního damaškového nože se opravdu vyplatí a Vaše pocity při používání ostrého a navíc krásného nože budou k nezaplacení. Nože z damaškové oceli mají vyjímečnou ostrost a extrémní pevnost. Damašková ocel dává noži charakteristický a nezaměnitelný vzhled z obou stran ostří. Při výběru nože nakonec  nejvíce rozhoduje osobní vkus každého z Vás.
Kvalitní damaškové kuchyňské nože mají společné vlastnosti:

1/           jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů
2/           dlouhotrvající ostrost
3/           dokonalé zpracování
4/           ergonomická rukojeť a vyváženost nože

U nás si vyberete z mnoha typů krásných damaškových nožů !

2/ Robustní bambusové prkénko Dellinger 400x250x50 mm

 

Bambusové prkénko Dellinger je vyrobeno z kvalitního přírodního bambusu, který je lisovaný pod vysokým tlakem do požadovaného tvaru. Použití bambusu je velmi šetrné k životnímu prostředí, jelikož nedochází ke kácení vzrostlých stromů. Naše prkénko je nejen krásné, moderní, ale i praktické. Použití je možné z obou stran a samozřejmostí je přirozená antibakteriální vlastnost bambusu. Struktura materiálu je upravena tak, aby se netvořily trhlinky, ve kterých by se mohly zachycovat nečistoty. Na prkénku je možné krájet maso, ryby, pečivo, ovoce a zeleninu. 

 

Návod k použití

Vzhledem k tomu, že povrch bambusového krájecího prkénka je speciálně ošetřen, můžete jej použít okamžitě po otevření balení. Pro prodloužení životnosti prkénka, doporučujeme používat prkénko z obou stran. Uchovávejte v suchém a chladném prostoru mimo dosah přímého slunečního záření. Materiál odolává maximální teplotě 80 °C. Omyjte a očistěte prkénko po každém použití. Nevhodné pro mytí v myčce nebo odmáčení ve vodě. Ošetřujte pravidelně čistým minerálním olejem

Dellinger
SXL-P8B + HB0150-3

Momentálně nejsou žádné recenze zákazníků.

Napište recenzi

nůž na chléb + bambusové prkénko 400x250x50 frézované

nůž na chléb + bambusové prkénko 400x250x50 frézované

Japonský damaškový nůž na chléb Bread 8“ Tiny Wave – Série Dellinger Samurai

Související produkty