Lovecký zavírací damaškový nůž Dellinger TORUNN Tanto

SXLP-PMX03

Nový produkt

Lovecký zavírací damaškový nůž Dellinger TORUNN Tanto včetně koženého pouzdra

Více informací

2 299,00 Kč s DPH

skladem

Překrásný ručně kovaný lovecký zavírací damaškový nůž Dellinger TORUNN Tanto s působivým designem a nejvyšší kvalitou včetně koženého pouzdra.


Rukojeť délka:                      110 mm
Čepel délka:                            95 mm          šířka čepeli 3 mm
Celková délka otevřený:        205 mm
Váha:                                      202 g                   
 
Lovecký zavírací damaškový nůž Dellinger TORUNN Tanto z 352 ručně překládaných vrstev ocelí 1095-15N20. Vysoký obsah uhlíku dává tomuto noži extrémně ostré a trvanlivé ostří. Uhlíkové oceli je mnohem snazší ostřit než nerezové nože. Postupem času Váš nůž " Dellinger TORUNN Tanto " přijme krásnou patinu a opravdu se stane jedinečným uměleckým dílem, které je zcela vaše. Rukojeť je vyrobena z bůvolího rohu + damascénská ocel.

Jméno tohoto nože pochází ze dvou starých severských kořenů - jeden znamená "hrom" a druhý znamená "milovat"

Typ nože Tanto

Byl navržen pro razantní proražení brnění a ochrany všeho druhu. Tanto ostří  je podobné stylu japonských dlouhých a krátkých mečů. Tanto nůž má vysokou čepel s plochým broušením, což vede k extrémně silnému průniku a tímto je ideální pro bodnutí do tvrdých materiálů.


Upozornění: Každý nůž je vyroben z přírodních materiálů. Každý kus z damascénské oceli je originální a nenapodobitelný, proto Váš nůž nemusí vypadat přesně tak jak na fotografii. Nůž, který obdržíte, bude stejně kvalitní a detailně opracovaný, ale může se mírně lišit.
Napsat recenzi

Napsat recenzi

Podobné produkty v kategorii