Kategorie

.

.

mačeta Dellinger Overlevnad Damask

mačeta Dellinger Overland Damask  & včetně koženého pouzdra & full tang & délka ostří 230 mm

3 999,00 Kč
S DPH
Počet
Poslední kus skladem

mačeta Dellinger Overlevnad Damask

.

Na výstavách outdoorového vybavení a přežití v přírodě naleznete většinou nože. Jsou tu však i skutečné nástroje,  které Vám nabídnou vše co od nich očekáváte ! S pořádnou čepelí, pohodlnou rukojetí a full tang konstrukcí je tato mačeta vrcholem nástrojů pro přežití v přírodě. Stane se jediným předmětem, na který se můžete kdykoliv spolehnout. Když kempujete, trénujete přežití v horách s batohem ... nebo jen na zahradě potřebujete pokácet strom a nechcete pouštět řetězovou pilu... Overland Damask je věrný ve všech situacích - vždy bude po Vašem boku ! Někdo to prostě musí být, tak proč ne zrovna mačeta Overland Damask!

.

Mačetaje vyrobena z 352 ručně překládaných vrstev ocelí 1095 a 15n20. Vysoký obsah uhlíku 1095 dává tomuto noži extrémně ostré a trvanlivé ostří. Uhlíkové oceli je mnohem snazší ostřit než nerezové nože. Postupem času Váš nůž "mačeta" přijme krásnou patinu a opravdu se stane jedinečným uměleckým dílem, které je zcela Vaše. Overland Damask je mačeta s dlouhou životností, která byla navržena týmem outdoorových nadšenců, tak aby byla robustní, silná a pracovala jako stroj. Silná čepel z damascénské uhlíkové oceli ( Raindrop ) je odolná i v extrémních podmínkách. Je to nůž ( mačeta ), který když uchopíte tak přežijete !

.

Celková délka:         370 mm
Tloušťka ostří:              5 mm

Výška ostří:                50 mm
Váha nože:               526 g
Materiál rukojeti:    Paka-wood 

.         

.

Upozornění: Každý nůž je vyroben z přírodních materiálů. Každý kus z damascénské oceli je originální a nenapodobitelný, proto Váš nůž nemusí vypadat přesně tak jak na fotografii. Nůž, který obdržíte, bude stejně kvalitní a detailně opracovaný, ale může se mírně lišit.

Dellinger záruka: Produkty Dellinger přicházejí se 100% zárukou spokojenosti nebo zárukou vrácení peněz bez rizika. Garantujeme vynikající produkt, který vám poskytne tu nejlepší službu. Každá mačeta má své kožené pouzdro a  může se stát moudrým řešením dárku k narozeninám, svatbě nebo Vánocům. S dárkem od nás jednoznačně překvapíte a potěšíte !


Dellinger
SXLP-PMX21

Momentálně nejsou žádné recenze zákazníků.

Napište recenzi

mačeta Dellinger Overlevnad Damask

mačeta Dellinger Overlevnad Damask

mačeta Dellinger Overland Damask  & včetně koženého pouzdra & full tang & délka ostří 230 mm

Související produkty