Kategorie

.

.

nůž Nakiri 165 mm - Hokiyama - Sakon Murakumo - Tsuchime

Hokiyama-Sakon Murakumo Tsuchime-nůž Nakiri 165 mm

2 599,00 Kč
S DPH
Počet
Není skladem


Hokiyama-Sakon Murakumo Tsuchime-nůž Nakiri 165 mm

Název MURAKUMO je převzat od legendárních mečů AMENO MURAKUMO z japonských mýtů. Důlkovaný povrch čepeli připomíná "shromažďující se mraky" což je původní význam japonského slova MURAKUMO. Spodní plocha čepeli pod hřebenovou linií je dokončena tradiční metodou "Kumorashi" broušení kamenným práškem.

.

Překrásný všeobecně použitelný nůž Nakiri z legované molybden-vanadiové oceli AUS8 s působivým designem a nejvyšší kvalitou. NAKIRI je tradiční japonský nůž na zeleninu s působivým designem a nejvyšší kvalitou. Výška nože Vám umožní nakrájenou surovinu nabrat na čepel a přenést do hrnce či pánve. Dokonale vyvážená čepel s povrchovou úpravou Tsuchime (kladívkový) povrch dává noži nejen skvělý vzhled, ale také zabraňuje přilepení krájeného materiálu k čepeli. Ostrost čepele zajistí minimální únik tekutiny a vaše pokrmy budou plné šťávy a vitamínů. Japonské umění a nové technologie činí tento nůž jedinečným a nenapodobitelným.

Délka rukojeti:        115 mm
Délka ostří:             165 mm
Celková délka:        290 mmSakon Murakumo Nakiri 165 mm má ultra ostré řezné jádro z japonské molybden-vanadiové oceli AUS8. Má velmi dobrou ostrost hran a vynikající retenci. Je schopna dosáhnout vysoké tvrdosti okolo 60 HRC, aniž by byla křehká.  Vnější povrch je z SUS-405 clad steel.

Rukojeť je vyrobena z materiálu Pakka-wood se 3 nýty. Vždy je pečlivě ručně leštěná, ergonomicky tvarovaná a navržena pro vynikající ruční ovládání. Trojité nýtování nože k rukojeti zajišťuje dokonalou pevnost a spojení. Pakka-wood je vodotěsný, nepromokavý a zcela bez zápachu. Můžete si být jisti, že materiál Pakka-wood nebude v průběhu času korodovat, oxidovat nebo se nestane měkčí a křehčí. Tento materiál nevyžaduje prakticky žádnou údržbu, na rozdíl od tradičních materiálů, jako je dřevo.

Vyrobeno v Japonsku

Kvalitní nůž nikdy neumývat v myčce na nádobí ! Po použití nůž opláchněte, osušte ubrouskem, nebo utěrkou a šetrně uložte na bezpečné místo.


Dellinger záruka: Začněte krájet a řezat jako profesionální šéfkuchař ještě dnes ! Nože Dellinger a nože, které Dellinger prodává přicházejí se 100% zárukou spokojenosti nebo zárukou vrácení peněz bez rizika. Garantujeme vynikající produkt, který vám poskytne tu nejlepší službu. Každý nůž je zabalen v  luxusním pouzdru a  může se stát moudrým řešením dárku k narozeninám, svatbě nebo Vánocům. Překvapíte jak domácí tak i profesionální kuchaře.
Hokiyama
SXL-152540

Momentálně nejsou žádné recenze zákazníků.

Napište recenzi

nůž Nakiri 165 mm - Hokiyama - Sakon Murakumo - Tsuchime

nůž Nakiri 165 mm - Hokiyama - Sakon Murakumo - Tsuchime

Hokiyama-Sakon Murakumo Tsuchime-nůž Nakiri 165 mm

Související produkty